Pacientom ponúkame špeciálnu možnosť dermatoonkologickej prehliadky u skúseného dermatológa. Ide o detailné vyšetrenie znamienok. Odborník v priebehu niekoľkých minút dokáže zaznamenať nádorové zmeny, či prípadnú rizikovosť znamienka. Neustály nárast kožných nádorov sa pripisuje najmä UV žiareniu, no je zaznamenaný aj u ľudí s oslabenou imunitou, ktorí užívajú imunosupresívnu liečbu, ďalej sú to pacienti po transplantáciách, rádioterapii alebo iných ochoreniach. U pacienta s veľkým počtom znamienok sa vytvorí databáza digitálnych dermatologických snímok, ktorá pomáha dlhodobo sledovať a porovnávať zmeny s časovým odstupom.

Otváracie hodiny


Rezervácia vyšetrenia

Zoznámte sa

Personál nášho centra

Bc.
Jolana Szögediová

Dychové testy, endoskopická setra, chirurgická sestra

Zobraziť viac

Mgr.
Andrea Lehotská

Proktologická, IBD a endoskopická sestra

Zobraziť viac

MUDr.
Andrea Fojtová, PhD.

Gastroenterológ pre dospelých

Zobraziť viac


Margaréta Kačníková

Ekonomické oddelenie

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.