Čo to je?

V našom gastroenterologickom centre ASSIDUO poskytujeme aj služby komplexného endoskopického vyšetrenia pacienta v celkovej anestéze.

Ide o vybrané endoskopické vyšetrenie, počas ktorého je pacient plne uspaný za asistencie prítomného anesteziológa.

Pre koho je určené?

Endoskopické vyšetrenie v celkovej anestézii sa odporúča pacientom, ktorí

  • majú neprekonateľný strach z daného vyšetrenia
  • v minulosti nebolo z rôznych príčin možné takéto vyšetrenie absolvovať bez celkovej anestézii
  • pre pacientov s diagnózou IBD

Príprava na vyšetrenie

Pre objednanie termínu vyšetrenia v celkovej anestézii sa môžete prihlásiť na telefónnom čísle +421 2 381 085 11, alebo prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v sekcii kontakty.

Na uvedenom telefónnom čísle nám môžete zanechať odkaz so svojim telefónnym číslom, alternatívne nám neváhajte napísať na emailovú adresu info@assiduo.sk a zanechať nám telefónny kontakt pre rýchlejšiu komunikáciu.

Pred vyšetrením v celkovej anestézii je nevyhnutné mať vykonané predoperačné vyšetrenia. Aj na tieto vyšetrenia sa môžete objednať u nás v centre.

Prípravu pred kolonoskopiou v celkovej anestéze si môžete stiahnuť tu:

 

V prípade, že je Vaše vyšetrenie naplánované po 12:00, prípravu pred kolonoskopiou v celkovej anestéze si môžete stiahnuť tu:

 

Otváracie hodiny

Gastroenterológia

Pon. - Pia.: 07:30 - 15:30

So. - Ne.: Zatvorené


recepcia@assiduo.sk

+421 2 381 085 11

Rezervácia vyšetrenia

Služby

Konzultácie

Čo to je? Ambulantná gastroenterologická konzultácia je osobný pohovor a vyšetrenie lekárom ktorý zistí druh...

Endoskopické vyšetrenie

Čo to je? Gastrofibroskopia (GFS) je endoskopické vyšetrenie hornej časti tráviaceho traktu. Pre koho je...

Dychové testy

Už ako neodmysliteľnou súčasťou ASSIDUO gastroenterologického centra je aj ponuka rôznych dychových  testov. Dychovými testami...

Detská gastroenterológia

Čo to je? Gastroenterologické centrum ASSIDUO je jedno z mála centier tohto zamerania, ktoré disponuje...

Odbery

Dôležitou súčasťou vytvorenia si komplexného obrazu o stave pacienta a indikácie následnej liečby sú aj odbery. V ranných...

Ultrasonografia

Čo to je? Ultrasonografia (USG, sonografia, ultrazvukové vyšetrenie) brušnej dutiny je najčastejšia diagnostická zobrazovacia technika...

Zoznámte sa

Personál nášho centra


Soňa Zelinková

Recepcia

Zobraziť viac

MUDr.
Moath Shatnawi

Gastroneterológ pre dospelých, primár

Zobraziť viac

MUDr.
Peter Dekyský

Internista

Zobraziť viac

MUDr.
Mária Semanová

Kožný lekár

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.