Áno. Vláda SR v apríli 2013 opätovne schválila pre pacientov túto povinnosť.

Výsledky nám dodá laboratórium za cca 7- 10 dní. Výsledky tohto typu sú veľmi špecifické, preto ich nemôžeme s Vami konzultovať a hodnotiť telefonicky. Objednajte sa preto na konzultáciu k lekárovi za účelom hodnotenia týchto výsledkov.

Výsledky máme k dispozícií za približne 3 až 6 týždňov. Výsledky tohto typu sú veľmi špecifické, preto ich nemôžeme s Vami konzultovať a hodnotiť telefonicky. Objednajte sa preto na konzultáciu k lekárovi za účelom hodnotenia týchto výsledkov.

Áno, môžme.

Recept si môžete vyzdvihnúť na recepcii nášho centra kedykoľvek v čase medzi 7.00h. a 15.00h., každý pracovný deň.

Výsledky nám dodá laboratórium za 14dní od vyšetrenia. Po výsledok si môžete prísť do nášho centra kedykoľvek v čase medzi 7.00h a 15.00h. každý pracovný deň.

Určite áno. Je to aj pre Vašu bezpečnosť v prípade odberu vzorky tkaniva z hrubého čreva v rámci vyšetrenia.

Určite áno. Je to aj pre Vašu bezpečnosť v prípade odberu vzorky tkaniva v rámci vyšetrenia.

Na ktorékoľvek vyšetrenie v našom centre sa môžete objednať osobne priamo na recepcii, a to každý pracovný deň v čase medzi 7.00 hod. a 15.00 hod., alebo telefonicky na čísle recepcie +421 2 381 085 11 alebo na mobilnom telefónnom čísle +421 915 980 514 v odporúčanom čase medzi 13.00 hod - 15.00 hod. Novinkou je tiež objednanie sa na vyšetrenie prostredníctvom chatu na našej webovej stránke alebo cez správu v rámci našej facebookovej stránky. Ďalšia z možností je prostredníctvom internetu na našej webovej stránke www.assiduo.sk, kde je našim pacientom k dispozícií bezplatný on-line objednávací systém, v ktorom chystáme pre vás priaznivé zmeny.

O situácií s nedostatkom lieku Salofalk žiaľ vieme a je nám to veľmi ľúto, že pacienti nevedia zohnať liek, ktorí potrebujú. Môžeme však uviesť, že v našej partnerskej lekárni AMARTH, ktorá sa nachádza v rovnakých priestoroch, ako naše centrum sme našim pacientom doteraz vždy vedeli uvedený liek zabezpečiť.

Zoznámte sa

Personál nášho centra


Margaréta Kačníková

Ekonomické oddelenie

Zobraziť viac

MUDr.
Mária Semanová

Kožný lekár

Zobraziť viac


Rebeka Lakatošová

Detská sestra

Zobraziť viac

Bc.
Margita Martinková

Sestra

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.