Máte problém s vlasmi, ich vypadávaním, alopéciou alebo s vlasovou pokožkou? Neváhajte a vyhľadajte odbornú pomoc, objednajte sa na vyšetrenie k našim špecialistom!

Trápi vás vypadávanie vlasov? Príčinou môže byť aj neustále sa zvyšujúce životné tempo, stres, psychická záťaž, dedičnosť alebo ochorenie, o ktorom neviete. Zverte sa do rúk skúseným odborníkom, ktorí vám pomôžu nájsť príčinu a následne aj riešenie vášho zdravotného problému.

Vlasové vyšetrenie v našej dermatovenerologickej ambulancii prebieha v priateľskej atmosfére. Na úvod začnete podrobným osobným rozhovorom s lekárom o vašom zdravotnom stave . Ďalej nasleduje trichologické vyšetrenie, ktoré je bezbolestné. Vďaka najmodernejším optickým technológiám vidí lekár jednotlivé vlasy, folikuly a vlasovú pokožku veľmi detailne. Na základe zisteného stavu vám lekár stanoví diagnózu, s ktorou vás detailne oboznámi a navrhne vám najvhodnejšiu liečbu, prípadne ďalšie, doplňujúce vyšetrenia. Snímky z trichologického vyšetrenia sa zároveň v digitálnej podobe ukladajú aby bolo možné vyhodnotiť účinnosť zvoleného postupu a navrhnutej liečby.

Príprava na vyšetrenie je pomerne jednoduchá, najmenej 14 dní pred vyšetrením si nefarbite vlasy a 2-3 dni pred termínom vyšetrenia sa neodporúča umývať si vlasy.

Otváracie hodiny

Dermatológia

Pon. - Štv.: 07:00 - 15:00


derma@assiduo.sk

derma.poradna@assiduo.sk

0905 500 150

Rezervácia vyšetrenia

Služby

Kožné epikutánne alergologické testy

Pomerne veľkú skupinu pacientov dnes tvoria alergici. Trpia ťažkosťami pri kontakte s určitými látkami z prostredia,...

Mezoterapia tváre kyselinou hyaluronovou/ vitamínmi

Mezoterapia je injekčná metóda, ktorou pleti dopĺňame pleti výživné látky a hydratujeme ju. Vďaka mezoterapii...

Chemický peeling

Naša ambulancia ponúka okrem diagnostiky problému aj jeho riešenie. V prípade výskytu akné, tieto často...

Kozmetologické poradenstvo

Máte problémy s pleťou? Trápi vás konkrétny kozmetický problém a potrebujete odbornú radu od špecialistu?...

Odstraňovanie znamienok a výrastkov na tvári a na tele

Po predchádzajúcom vyšetrení a určení konkrétneho problému vám ponúkame možnosť odstránenia problémových útvarov. Ponúkame vám možnosť...

Dermatoonkologická celotelová prevencia (preventívne vyšetrenie prekanceróz)

Vyšetrenie kože je zamerané na záchyt prekanceróz a pigmentových névov. Včasné zachytenie a liečba je...

Zoznámte sa

Personál nášho centra

JUDr.
Martina Kuželová

Riaditeľ

Zobraziť viac

MUDr.
Jana Faixová

Zobraziť viac

Mgr.
Ľudmila Štainigerová

Endoskopická sestra

Zobraziť viac

MUDr.
Roland Wittgruber

Sonografie

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.