Jedným z ošetrení, ktoré vykonávajú naši špecialisti v kožnej ambulancii, je aj vlasová mezoterapia. Toto ošetrenie vám indikuje lekár na základe výsledkov vstupného trichologického vyšetrenia vlasov.

Vlasová mezoterapia vám zabezpečí nielen omladenie vlasovej pokožky, no vďaka stimulácii korienkov vlasov a pokožky hlavy liečebným roztokom vám spravidla zabezpečí aj spomalenie ďalšieho vypadávania vlasov, podporu rastu nových vlasov a zlepšenie celkového stavu vlasov. Prostredníctvom opakovaných ošetrení sa zabraňuje vzniku enzýmov, ktoré sú zodpovedné za stratu vlasov. Samotné ošetrenie spočíva vo vpravení účinných látok a živín do pokožky hlavy. Mezoterapeutický roztok, ktorý obsahuje najmä vitamíny, minerály, aminokyseliny, koenzýmy a peptidy sa vpichne pomocou mikroinjekcie priamo k vlasovým folikulom.

Procedúru aplikácie vlasovej mezoterapie sa odporúča opakovať najmenej 3 až päťkrát v intervale 1 ošetrenie za 1-2 týždne. Počet odporúčaných opakovaní určí lekár na základe predchádzajúceho trichologického vyšetrenia. Efekt je viditeľný už po druhom alebo treťom ošetrení, vlasy sú pevnejšie, pružnejšie, lesklejšie a obmedzí sa vypadávanie.

 

Otváracie hodiny


Rezervácia vyšetrenia

Zoznámte sa

Personál nášho centra


Daniela Šaturová

Sestra

Zobraziť viac

MUDr.
Peter Dekyský

Internista

Zobraziť viac

Bc.
Jolana Szögediová

Dychové testy, endoskopická setra, chirurgická sestra

Zobraziť viac

MUDr.
Jana Faixová

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.