Čo robíme?

Sme hrdí na to, že v našej dermatovenerologickej ambulancii pracujú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym, no zároveň veľmi empatickým prístupom ku každému pacientovi. Pomôžeme vám vyriešiť váš zdravotný problém komplexne, počnúc diagnostikou, poradenstvom až po následnú liečbu.

Naši špecialisti vám na základe  podrobnej anamnézy, konkrétneho vyšetrenia, prípadne výsledkov odberov na mikrobiologické, histologické, mykologické vyšetrenia alebo pohlavné choroby, ktoré vám v rámci služieb nášho centra tiež zabezpečíme, stanovia diagnózu a odporučia liečbu.

Pomôžeme vám s:

  • Ekzémy
  • Alergické reakcie, kontaktné alergie
  • Pigmentové, cievne znamienka
  • Infekcie kože
  • Bradavice
  • Psoriáza
  • Rosacea
  • Periorálna dermatitída
  • Akné
  • Ochorenia vlasov (trichogram)
  • Ochorenia nechtov
  • Pohlavné ochorenia
  • Ošetrenia chronických, dlhodobo liečených zmien kože

Pacientom ponúkame špeciálnu možnosť dermatoonkologickej prehliadky u skúseného dermatológa. Ide o detailné vyšetrenie znamienok. Odborník v priebehu niekoľkých minút dokáže zaznamenať nádorové zmeny, či prípadnú rizikovosť znamienka. Neustály nárast kožných nádorov sa pripisuje najmä UV žiareniu, no je zaznamenaný aj u ľudí s oslabenou imunitou, ktorí užívajú imunosupresívnu liečbu, ďalej sú to pacienti po transplantáciách, rádioterapii alebo iných ochoreniach. U pacienta s veľkým počtom znamienok sa vytvorí databáza digitálnych dermatologických snímok, ktorá pomáha dlhodobo sledovať a porovnávať zmeny s časovým odstupom.

V rámci dermatochirurgie sa venujeme odstraňovaniu materských znamienok do 1cm, odstraňovaniu kožných výrastkov, bradavíc, milií, cievnych angiómov. Odstraňujeme tiež kožné zmeny u detí, napr. bradavice alebo moluská.

Pomerne veľkú skupinu pacientov dnes tvoria alergici. Trpia ťažkosťami pri kontakte s určitými látkami z prostredia, ktoré dokážeme zistiť prostredníctvom kožných epikutánnych alergologických testov.

 Vaše podnety, potreby a otázky riešime bezodkladne a s veľkou dávkou empatie. Vždy sa snažíme vyjsť pacientovi v ústrety, nájsť ten najvhodnejší termín vyšetrenia a flexibilne reagovať na individuálne potreby každého jednotlivca.

Otváracie hodiny

Dermatológia

Pon. - Štv.: 07:00 - 15:00


derma@assiduo.sk

derma.poradna@assiduo.sk

0905 500 150

Rezervácia vyšetrenia

Služby

Kožné epikutánne alergologické testy

Pomerne veľkú skupinu pacientov dnes tvoria alergici. Trpia ťažkosťami pri kontakte s určitými látkami z prostredia,...

Chemický peeling

Naša ambulancia ponúka okrem diagnostiky problému aj jeho riešenie. V prípade výskytu akné, tieto často...

Digitálno-dermatoskopická analýza a diagnostika znamienok

Dermatoskopické vyšetrenie je súčasťou komplexného preventívneho kožného vyšetrenia v našej ambulancii. Dermatoskopické vyšetrenie zahŕňa komplexné...

Zoznámte sa

Personál nášho centra

MUDr.
Lýdia Juricová

Detský gastroenterológ

Zobraziť viac

Mgr.
Andrea Lehotská

IBD a endoskopická sestra

Zobraziť viac


Daniela Šaturová

Sestra

Zobraziť viac

PhDr.
Monika Kráľová

IBD sestra

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.