References photo

Darina M.

Výborná vysoko profesionálna starostlivosť o pacienta a hlavne ľudský prístup,za mňa najlepšie zdrav.zariadenie ktoré som v poslednom čase navštívila.Patri im veľké Ďakujem .

References photo

Darina F.

Profesionálny prístup k pacientovi,vysoká odborná starostlivosť,ľudský prístup,milý personal,za mňa najlepšie zdrav.zariadenie ktoré som v poslednom čase navštívila.Veľká vďaka hlavnej sestre a mudr.Barbore Kadlečkovej

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Natália K.

Bratislava

Chcem poďakovať pani doktorke Juricovej, za vynikajúcu starostlivosť o môjho synčeka. Prišli sme ku Vám vo veľmi zlom stave, nikto  z odborníkov nevedel čo mu je, zdravotný stav malého sa  rapídne zhoršoval, mal len tri roky. Už mal panický strach z lekárov. Pani doktorka pri prvom vyšetrení stanovila správnú diagnózu a jednala veľmi citlivo, profesionálne a psychicky pomohla aj mne ako vystresovanému rodičovi.
Chodíme k Vám už viac ako tri roky. Dieťa sa k Vám teší a obľúbili sme si Vás. Pani doktorka je odborne na výške a ľudsky skvelý človek. Nikdy som nepoznala tak citlivého, milého a starostlivého lekára a dobrého človeka.
Ešte raz veľmi pekne Vám ďakujeme. Natália so synom

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.