Laserová FOTOREJUVENIZÁCIA Candela GentleLASE PRO 

Jedno z najmodernejších laserových neinvazívnych foriem FOTOomladenia pleti. Časovo nenáročné ošetrenie, s minimálnou rekonvalescenciou po zákroku a maximálnym efektom pre klienta 


Laserová FOTOREJUVENIZÁCIA

Je nebolestivé a efektívne laserové ošetrenie pleti CANDELA gentleLASE PRO
RIEŠI
▫️pigmentové fľaky 
▫️farebnú nejednotnosť pleti 
▫️rozšírené póry 
▫️zápalové procesy 
▫️jemné vŕasky 
▫️nežiaduce ochlpenie tváre 

Základom laserového omladenia je princíp selektívnej fototermolýzy - schopnosť absorbovať svetlo určitej vlnovej dĺžky a meniť ho na tepelnú energiu. 
Tepelná energia laseru spúšťa syntézu nového kolagénu prostredníctvom aktivácie fibroblastov.
Pôsobením laseru na melanín dochádza k redukcii pigmentovaných škvŕn a zároveň k odstráneniu nežiaduceho ochlpenia v ošetrovanej oblasti. 
Vďaka týmto procesom sa vyhladia jemné vrásky, pokožka sa stáva pružnou, pevnou, farebne sa zjednotí, zmiznú rozšírené póry a neželané ochlpenie. 
Pozitívny efekt laserovej fotorejuvenizácie je v celkovom „rozžiarení a omladení“ pokožky, ktorej sa vracia pevnosť a pružnosť. 


Priebeh ošetrenia

Ošetrovaná plocha sa dôkladne odlíči. Následne sa prikladaním laserovej hlavice pokrýva laserovými pulzami.
Zvýšená pozornosť sa venuje problematickým oblastiam. 
Klient pociťuje len jemné štipkanie a prehriatie celej ošetrovanej oblasti. 

Trvanie zákroku aj so vstupnou konzultácii je cca  do 30 min, samotné ošetrenie trvá 10 minút. 
Veľkou výhodou je, že klient nie je vyradený z bežného života a ošetrenie sa dá absolvovať aj počas pracovného dňa / v rámci obedovej pauzy/.


Na ošetrovanú plochu sa ihneď po zákroku aplikuje termálna voda a ukľudňujúci krém s hojivým účinkom.
Pokožka je mierne opuchnutá a začervenaná, tieto prejavy odoznievajú po 2 – 3 hodinách. Pri ošetrení pigmentových fľakov môže dôjsť k ich prechodnému stmavnutiu, ktoré sa však v priebehu 3-5 dní zlúpe a koža sa farebne zjednotí.


Starostlivosť po ošetrení 

Domáca pozákroková starostlivosť spočíva len v udržiavaní pokožky v „čistote“ – klient / klientka si 1 deň po zákroku aplikuje antimikrobiálny krém s hojivým účinkom- /Avene cicalfate sérum, krém/ . 
Neodporúčame do 24 hodín návštevu sauny, bazéna namáhavú fyzickú prácu a cvičenie /kvôli spoteniu/.
Kozmetické ošetrenie pleti je vhodné si plánovať 1 týždeň pred alebo po ošetrení.


Koľko ošetrení je potrebných? 

Pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame absolvovať 4 – 6 sedení, v intervale 3 – 4 týždňov. Keďže zákrok sa nesmie vykonávať na opálenú pokožku a tiež nie je vhodné sa po ňom opaľovať, najvhodnejším obdobím pre tento zákrok je november až apríl.

 

Otváracie hodiny

Laser

Pon. - Sob.: 07:00 - 18:00

Len na objednávky


laser@assiduo.sk

+421 908 101 908

+421 908 908 944

+421 918 918 255

Rezervácia vyšetrenia

Služby

Laserová epilácia

Laserová epilácia Candela GentleLase PRO - svetová špička v laserovej epilácii Čo je to laserová...

Zoznámte sa

Personál nášho centra

MUDr.
Martin Stratený

Chirurg - proktológ

Zobraziť viac

Mgr.
Natália Árvaiová

Vrchná sestra

Zobraziť viac

MUDr.
Michaela Dzuriková

Gastroenterológ pre dospelých

Zobraziť viac

MUDr.
Andrea Tvrdoňová

Kožný lekár

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.