Laserová FOTOREJUVENIZÁCIA Candela GentleLASE PRO 

Jedno z najmodernejších laserových neinvazívnych foriem FOTOomladenia pleti. Časovo nenáročné ošetrenie, s minimálnou rekonvalescenciou po zákroku a maximálnym efektom pre klienta 


Laserová FOTOREJUVENIZÁCIA

Je nebolestivé a efektívne laserové ošetrenie pleti CANDELA gentleLASE PRO
RIEŠI
▫️pigmentové fľaky 
▫️farebnú nejednotnosť pleti 
▫️rozšírené póry 
▫️zápalové procesy 
▫️jemné vŕasky 
▫️nežiaduce ochlpenie tváre 

Základom laserového omladenia je princíp selektívnej fototermolýzy - schopnosť absorbovať svetlo určitej vlnovej dĺžky a meniť ho na tepelnú energiu. 
Tepelná energia laseru spúšťa syntézu nového kolagénu prostredníctvom aktivácie fibroblastov.
Pôsobením laseru na melanín dochádza k redukcii pigmentovaných škvŕn a zároveň k odstráneniu nežiaduceho ochlpenia v ošetrovanej oblasti. 
Vďaka týmto procesom sa vyhladia jemné vrásky, pokožka sa stáva pružnou, pevnou, farebne sa zjednotí, zmiznú rozšírené póry a neželané ochlpenie. 
Pozitívny efekt laserovej fotorejuvenizácie je v celkovom „rozžiarení a omladení“ pokožky, ktorej sa vracia pevnosť a pružnosť. 


Priebeh ošetrenia

Ošetrovaná plocha sa dôkladne odlíči. Následne sa prikladaním laserovej hlavice pokrýva laserovými pulzami.
Zvýšená pozornosť sa venuje problematickým oblastiam. 
Klient pociťuje len jemné štipkanie a prehriatie celej ošetrovanej oblasti. 

Trvanie zákroku aj so vstupnou konzultácii je cca  do 30 min, samotné ošetrenie trvá 10 minút. 
Veľkou výhodou je, že klient nie je vyradený z bežného života a ošetrenie sa dá absolvovať aj počas pracovného dňa / v rámci obedovej pauzy/.


Na ošetrovanú plochu sa ihneď po zákroku aplikuje termálna voda a ukľudňujúci krém s hojivým účinkom.
Pokožka je mierne opuchnutá a začervenaná, tieto prejavy odoznievajú po 2 – 3 hodinách. Pri ošetrení pigmentových fľakov môže dôjsť k ich prechodnému stmavnutiu, ktoré sa však v priebehu 3-5 dní zlúpe a koža sa farebne zjednotí.


Starostlivosť po ošetrení 

Domáca pozákroková starostlivosť spočíva len v udržiavaní pokožky v „čistote“ – klient / klientka si 1 deň po zákroku aplikuje antimikrobiálny krém s hojivým účinkom- /Avene cicalfate sérum, krém/ . 
Neodporúčame do 24 hodín návštevu sauny, bazéna namáhavú fyzickú prácu a cvičenie /kvôli spoteniu/.
Kozmetické ošetrenie pleti je vhodné si plánovať 1 týždeň pred alebo po ošetrení.


Koľko ošetrení je potrebných? 

Pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame absolvovať 4 – 6 sedení, v intervale 3 – 4 týždňov. Keďže zákrok sa nesmie vykonávať na opálenú pokožku a tiež nie je vhodné sa po ňom opaľovať, najvhodnejším obdobím pre tento zákrok je november až apríl.

 

Otváracie hodiny

Laser

Pon. - Sob.: 07:00 - 18:00

Len na objednávky


laser@assiduo.sk

+421 908 101 908

+421 908 908 944

+421 918 918 255

Rezervácia termínu

Zoznámte sa

Personál nášho centra

JUDr.
Martina Kuželová

Riaditeľ

Zobraziť viac

MUDr.
Peter Dekyský

Internista

Zobraziť viac

MUDr.
Barbora Kadlečková (Zacharová)

Gastroenterológ pre dospelých

Zobraziť viac

MUDr.
Andrea Tvrdoňová

Kožný lekár

Zobraziť viac

12

+

Interných špecialistov

16800

+

Spokojných pacientov

80000

+

Termínov vyšetrení

Referencie pacientov

References photo

Erika D.

Košice

Slovami sa to nedá popísať.. Veľké Ďakujem za všetko, za úžasnú starostlivosť vďaka ktorej sa cítim ako zdravý človek a som aj vďaka Vám už dlho v remisii.. ďakujem

References photo

Janka I.

Bratislava

Dobrý deň, nebyť ASSIDUA  a detskej doktorky MUDr. Juricovej, tak dcérka sa trápi v bolestiach a stále sme častými návštevníkmi interného oddelenia, gastro a laktózovej ambulancii a roky by sme museli zisťovať čo jej vlastne je a aký zápal v tele má. Ale tu pod jednou strechou, pár vyšetrení tesne po prepustení z nemocnice Kramáre vieme presne čo dcérke je a liečenie prebieha úplne v pohode v klude s úsmevom a bez hospitalizácie. Síce vstupná cena sa nám zvýšila, ale spokojnosť je na našej strane a preto odporúčam mladým starým ASSIDUO:-)

References photo

Martin Q.

Michalovce

Môj prvý kontakt s ASSIDUO začal mojim emailom na recepciu. Bol som toho času na tom veľmi zle (UC Mayo score 3) a doslova som prosil o pomoc. Promtnosť, ľudskosť a ochota pomôcť bola od prvého kontaktu očividná. Po preštudovaní mojej zdravotnej dokumentácie sa ma ujala pani primárka MUDr. Kadlečková. Bol som bezradný a odrazu mi niekto chcel pomôcť? Práve to ma inšpirovalo k tomu, aby som spojil všetky sily a moje znalosti a pracoval na knihe Zdravo a kreatívne venovanej pacientom s IBD. Na knihe som pracoval viac ako 2 roky s elitnými kuchármi, kamarátmi ktorých som nazval kuchári so srdcom. Na knihe spolupracovala aj pani primárka MUDr.Kadlečková a naša IBD psychologička Mgr. Malik. 12.júla 2019 som oslávil 2 roky v úplnej remisii ochorenia. Myslím, že to hovorí za všetko. Nekonečná vďaka celému ASSIDUO za starostlivosť, ktorá presahuje všetky mýty o zdravotníctve.

References photo

Peter M.

Bratislava

Ako dlhoročný klient centra rád konštatujem, že do relatívne skromného počtu moderných zdravotníckych zariadení u nás, pribudlo Assiduo, ktoré spĺňa nároky podstatne vyššie ako sme bežne zvyknutí. Príjemné prostredie,dobré technické vybavenie, progresívny spôsob objednávania a kontaktu s pacientom, a najmä veľmi milý spôsob komunikácie personálu predurčuje centrum byť vzorom, ako by to v našom zdravotníctve malo vyzerať.